logo Go to Home Page

Ferrolinx® F zvárací procesný plyn

Špeciálny plyn na zváranie tenkej uhlíkovej ocele MAG

Ferrolinx® F je súčasťou Linx® plyny, náš jedinečný rad plynov, ktorý poskytuje najlepšiu kombináciu kvality, produktivity a bezpečnosti.

Dosiahnite viac s menším počtom nepodarkov pri zváraní uhlíkovej ocele, nehrdzavejúcej ocele, hliníka alebo vysokovýkonných zliatin. Sortiment je dostupný vo veľkoobjemových valcoch a baleniach valcov.

Ako môže Ferrolinx® F zlepšiť vaše zváranie MAG z tenkej uhlíkovej ocele? ​

Vylepšená kvalita zvaru

Znížený počet odmietnutí

Vynikajúca kontrola zvarového bazéna

Zvýšená zvárateľnosť, najmä pri nízkom napätí na tenkých plechových materiáloch (do hrúbky 10 mm) a pre polohové zváranie

Znížené čistenie zvarov

Skracuje časy čistenia po zváraní, extrémne nízke úrovne rozstreku a vynikajúce charakteristiky pulzného oblúka

Vylepšené pracovné prostredie

Chráni pracovné prostredie s minimálnou tvorbou ozónu

Kto vidí ten verí.

Vyskúšajte Ferrolinx® F na svojom mieste a získajte odborné rady od našich odborníkov na kovovýrobu.

KONTAKTUJTE NÁS:

Opýtajte sa odborníka

"Potrebujem obmedziť čistenie po zváraní pri zváraní tenkých plechov uhlíkovej ocele - môžete mi pomôcť?"
Zvárací procesný plyn Ferrolinx® F je špeciálne vyvinutý na zváranie plechov do hrúbky 10 mm. Skracuje časy čistenia po zváraní a veľmi nízku úroveň rozstreku.

Pozrite si výhody našej rady plynov Linx®

Čokoľvek zvárate, inovatívny rad zváracích plynov Air Products vám poskytne vynikajúce výsledky. Vytvorené tak, aby zlepšovali produktivitu – prostredníctvom jedinečnej kombinácie schopnosti spájať zváraním, kvality zvárania a vysokých rýchlostí zvárania, vďaka čomu dosiahnete viac pri menšom množstve nepodarkov.
VIDIEŤ ZNAMENÁ VERIŤ: REZERVUJTE SI DEMO

Pripravení na objednávku?

KÚPTE TERAZ

Air Products' Služba Gastrak®

Ušetrite peniaze, zvýšte produktivitu a zvýšte kvalitu. Či už používate jednotlivé tlakové fľaše alebo plynové potrubie, služba Gastrak® vám môže pomôcť.

  • Znížiť náklady: Odstránením rázov pred zváraním a nadmerným prietokom plynu spotrebujete menej plynu.
  • Zlepšite kvalitu: Dôsledné používanie optimálneho prietoku plynu zlepšuje kvalitu zvaru a znižuje zmetkovitosť.
  • Jednoduchá inštalácia: Zariadenie Gastrak® môže byť integrované do existujúceho alebo nového plynovodu, alebo môže byť použité s tradičnými fľašami alebo fľašami Integra®.
CHCETE ZAČAŤ ŠETRIŤ?

Možnosť dodávky

Air Products vám môže pomôcť určiť najúspornejšiu možnosť dodávky pre vašu konkrétnu aplikáciu a geografickú polohu. Priemyselné plyny sa typicky dodávajú v plynnej a kvapalnej forme prostredníctvom rôznych zásobovacích systémov

Tlakové fľaše

Tradičné riešenie pre nízkoobjemovú dodávku plynu. Nádrže je možné dodať v celom rozsahu veľkostí od 10 do 50 litrov, tlakov a čistoty plynov pre širokú škálu plynov a zmesí plynov. Vyberte si medzi konvenčnými fľašami alebo našou inovatívnou fľašou Integra® so zabudovaným regulátorom. 

Zváracie rezné plyny

Rad plynov, technológií a služieb pre kovovýrobu, či už zváranie, rezanie, žiarové striekanie, tvrdé spájkovanie alebo drážkovanie.

CENTRUM ZDROJOV