logo Go to Home Page

Ferromaxx® Plus

Najlepší plyn na zváranie uhlíkovej ocele MAG

Ferromaxx® Plus je náš najlepší plyn na zváranie uhlíkovej ocele MAG. Špeciálne formulovaná zmes zlepšuje kvalitu zvaru a znižuje množstvo nepodarkov, poskytuje vynikajúce penetračné vlastnosti a je tolerantná voči zmenám v nastavení parametrov zvaru. S dosiahnutou vyššou produktivitou používatelia zaznamenajú až 19% zvýšenie rýchlosti manuálneho zvárania v porovnaní s konvenčnými zmesami. Nielen Ferromaxx® Navyše poskytujú hladký, plochý povrch zvaru, používatelia vidia skrátené časy čistenia v dôsledku minimalizovania rozstreku.

Pretože sa dodáva v 300 barových baleniach, je možné rezať zásoby valcov. Tiež ako Ferromaxx® Plus je vhodný pre všetky hrúbky materiálu a všetky typy spotrebného materiálu (plné, kovové a plniace drôty), zásoby valcov možno ešte viac znížiť.

Nielen Ferromaxx® Navyše pomáha zvyšovať produktivitu zvárania, môžete si byť istí, že chránite aj pracovné prostredie s minimálnou tvorbou ozónu.

 
Stiahnite si brožúru Maxx® Weld Process Gases

Aké sú výhody Air Products' Ferromaxx®​ Plus?

Vylepšená kvalita zvaru

Znižuje výskyt nepodarkov, má vynikajúce penetračné vlastnosti a je odolný voči zmenám v nastavení parametrov zvárania

Zvýšená produktivita

Až 19% zvýšenie rýchlosti manuálneho zvárania v porovnaní s konvenčnými zmesami

Skrátené časy čistenia

Minimálny rozstrek a hladký, plochý povrch zvaru

Znížte zásoby valcov

Vhodné pre všetky hrúbky materiálu a všetky typy spotrebného materiálu (plné, kovové a tavené drôty)

Kto vidí ten verí

Vyskúšajte Ferromaxx® Plus na svojom mieste a získajte odborné rady od našich odborníkov na kovovýrobu.

KONTAKTUJTE NÁS:

Opýtajte sa odborníka

“Je možné zvýšiť rýchlosť zvárania bežným procesom zvárania, akým je zváranie uhlíkovej ocele MAG?”
Ferromaxx® Plus je jedinečný plyn, ktorého výsledkom je zvýšená rýchlosť zvárania až o 17 %. Nielenže zvárate rýchlejšie, skrátia sa aj časy nastavenia.

Pozrite si výhody nášho sortimentu plynov Maxx®

Čokoľvek zvárate, inovatívny rad zváracích plynov Air Products vám poskytne vynikajúce výsledky. Vytvorené tak, aby zlepšovali produktivitu – prostredníctvom jedinečnej kombinácie schopnosti spájať zváraním, kvality zvárania a vysokých rýchlostí zvárania, vďaka čomu dosiahnete viac pri menšom množstve nepodarkov.

Pripravení na objednávku?

KÚPTE TERAZ

Air Products' Služba Gastrak®

Ušetrite peniaze, zvýšte produktivitu a zvýšte kvalitu. Či už používate jednotlivé tlakové fľaše alebo plynové potrubie, služba Gastrak® vám môže pomôcť.

  • Znížiť náklady: Odstránením rázov pred zváraním a nadmerným prietokom plynu spotrebujete menej plynu.
  • Zlepšite kvalitu: Dôsledné používanie optimálneho prietoku plynu zlepšuje kvalitu zvaru a znižuje zmetkovitosť.
  • Jednoduchá inštalácia: Zariadenia Gastrak® môžu byť integrované do existujúceho alebo nového plynovodu, alebo môžu byť použité s tradičnými fľašami alebo fľašami Integra®.

Zobraziť video

CHCETE ZAČAŤ ŠETRIŤ?

Možnosti dodávky

Air Products vám môže pomôcť určiť najúspornejšiu možnosť dodávky pre vašu konkrétnu aplikáciu a geografickú polohu. Priemyselné plyny sa typicky dodávajú v plynnej a kvapalnej forme prostredníctvom rôznych zásobovacích systémov

Tlakové fľaše

Tradičné riešenie pre nízkoobjemovú dodávku plynu. Nádrže je možné dodať v celom rozsahu veľkostí od 10 do 50 litrov, tlakov a čistoty plynov pre širokú škálu plynov a zmesí plynov. Vyberte si medzi konvenčnými fľašami alebo našou inovatívnou fľašou Integra® so zabudovaným regulátorom.

Zváracie rezné plyny

Rad plynov, technológií a služieb pre kovovýrobu, či už zváranie, rezanie, žiarové striekanie, tvrdé spájkovanie alebo drážkovanie.

CENTRUM ZDROJOV