logo Go to Home Page

Inolinx® MAG zvárací procesný plyn

Najlepší plyn na zváranie nehrdzavejúcej ocele MAG

Inolinx® MAG (metal active gas) je náš najlepší plyn na zváranie nehrdzavejúcej ocele. So zlepšenou kvalitou zvaru a zníženým množstvom nepodarkov, vynikajúcimi penetračnými charakteristikami a toleranciou voči zmenám v nastavení parametrov zvaru. V porovnaní s tradičnými zmesami Inolinx® MAG dokáže dosiahnuť až 17% zvýšenie rýchlosti manuálneho zvárania. Tiež znižuje časy čistenia vďaka minimálnemu rozstreku a hladkému dokončeniu zvaru.

Táto zmes je vhodná pre všetky hrúbky materiálu a spôsoby prenosu kovov. A čo viac, nielenže uvidíte lepší zvar, Inolinx® MAG tiež chráni pracovné prostredie s minimálnou tvorbou ozónu.

Ako môže procesný plyn Inolinx® MAG zlepšiť vaše zváranie nehrdzavejúcej ocele?

Vylepšená kvalita zvaru

Znížený počet nepodarkov, vynikajúce penetračné vlastnosti a odolnosť voči zmenám v nastavení parametrov zvárania

Zvýšená produktivita

Až 17% zvýšenie rýchlosti manuálneho zvárania v porovnaní s konvenčnými zmesami

Vylepšená povrchová úprava

Skrátené časy čistenia vďaka minimálnemu rozstreku a hladkému dokončeniu zvaru

Lepšie pracovné prostredie

Chráni pracovné prostredie s minimálnou tvorbou ozónu

Kto vidí ten verí.

Vyskúšajte Inolinx® MAG na svojom mieste a získajte odborné rady od našich odborníkov na kovovýrobu.

KONTAKTUJTE NÁS:

Opýtajte sa odborníka

"Je možné zvýšiť rýchlosť zvaru a zlepšiť vzhľad môjho zvaru z nehrdzavejúcej ocele?"
Inolinx® MAG zvyšuje rýchlosť zvaru až o 17 % a poskytuje hladší zvar. Prečo si nezarezervovať ukážku a vyskúšať túto zmes na vlastnej koži.

Pozrite si výhody našej rady plynov Linx®

Čokoľvek zvárate, inovatívny rad zváracích plynov Air Products vám poskytne vynikajúce výsledky. Vytvorené tak, aby zlepšovali produktivitu – prostredníctvom jedinečnej kombinácie schopnosti spájať zváraním, kvality zvárania a vysokých rýchlostí zvárania, vďaka čomu dosiahnete viac pri menšom množstve nepodarkov.

VIDIEŤ ZNAMENÁ VERIŤ: REZERVUJTE SI DEMO

Pripravení na objednávku?

KÚPTE TERAZ

Air Products' Služba Gastrak®

Ušetrite peniaze, zvýšte produktivitu a zvýšte kvalitu. Či už používate jednotlivé tlakové fľaše alebo plynové potrubie, služba Gastrak® vám môže pomôcť.

  • Znížiť náklady: Odstránením rázov pred zváraním a nadmerným prietokom plynu spotrebujete menej plynu.
  • Zlepšite kvalitu: Dôsledné používanie optimálneho prietoku plynu zlepšuje kvalitu zvaru a znižuje zmetkovitosť.
  • Jednoduchá inštalácia: Zariadenie Gastrak® môže byť integrované do existujúceho alebo nového plynovodu, alebo môže byť použité s tradičnými fľašami alebo fľašami Integra®.
CHCETE ZAČAŤ ŠETRIŤ?

Možnosti dodávky

Air Products vám môže pomôcť určiť najúspornejšiu možnosť dodávky pre vašu konkrétnu aplikáciu a geografickú polohu. Priemyselné plyny sa typicky dodávajú v plynnej a kvapalnej forme prostredníctvom rôznych zásobovacích systémov.

Tlakové fľaše

Tradičné riešenie pre nízkoobjemovú dodávku plynu. Nádrže je možné dodať v celom rozsahu veľkostí od 10 do 50 litrov, tlakov a čistoty plynov pre širokú škálu plynov a zmesí plynov. Vyberte si medzi konvenčnými fľašami alebo našou inovatívnou fľašou Integra® so zabudovaným regulátorom.

Zváracie rezné plyny

Rad plynov, technológií a služieb pre kovovýrobu, či už zváranie, rezanie, žiarové striekanie, tvrdé spájkovanie alebo drážkovanie.

CENTRUM ZDROJOV