logo Go to Home Page

Inolinx® TIG

Najlepší plyn pre TIG zváranie austenitickej nehrdzavejúcej ocele

S 2% vodíka pridaným do čistého argónu, Inolinx® TIG je náš najlepší plyn na zváranie TIG austenitickej nehrdzavejúcej ocele. Používatelia pocítia lepšiu penetráciu, menšiu oxidáciu povrchu a menšie čistenie po zváraní. So zvýšenou rýchlosťou zvárania používatelia pocítia nižšiu spotrebu plynu a celkové náklady. Nielen Inolinx® Plyn z procesu zvárania TIG zlepšuje vaše výsledky zvárania, ale budete mať prospech aj z nižších emisií ozónu, čo zlepšuje pracovné prostredie.

Ako môže Inolinx® TIG pomôcť pri TIG zváraní austenitickej nehrdzavejúcej ocele?

Vylepšená kvalita zvaru

Redukovaný odpad s vynikajúcimi penetračnými vlastnosťami a brilantným, hladkým, plochým povrchom zvaru

Zvýšená produktivita

Až 30% zvýšenie rýchlosti manuálneho zvárania v porovnaní s argónom

Kto vidí ten verí. Objednajte si demo.

Vyskúšajte Inolinx TIG na svojom mieste a získajte odborné rady od našich odborníkov na kovovýrobu.

KONTAKTUJTE NÁS:

Opýtajte sa promo ponuky pre odborníkov

"Môžem znížiť zápach pri zváraní nehrdzavejúcej ocele?"
Veľa zápachu pochádza z ozónu. Použitie plynu Inolinx® TIG znižuje ozón z 0,013 ppm na iba 0,001 ppm – úžasné zníženie o viac ako 90 %

Pozrite si výhody našej rady plynov Linx®

Čokoľvek zvárate, inovatívny rad zváracích plynov Air Products vám poskytne vynikajúce výsledky. Vytvorené tak, aby zlepšovali produktivitu – prostredníctvom jedinečnej kombinácie schopnosti spájať zváraním, kvality zvárania a vysokých rýchlostí zvárania, vďaka čomu dosiahnete viac pri menšom množstve nepodarkov.
VIDIEŤ ZNAMENÁ VERIŤ: REZERVUJTE SI DEMO

Pripravení na objednávku?

KÚPTE TERAZ

Air Products' Služba Gastrak®

Ušetrite peniaze, zvýšte produktivitu a zvýšte kvalitu. Či už používate jednotlivé tlakové fľaše alebo plynové potrubie, služba Gastrak® vám môže pomôcť.

  • Znížiť náklady: Odstránením rázov pred zváraním a nadmerným prietokom plynu spotrebujete menej plynu.
  • Zlepšite kvalitu: Dôsledné používanie optimálneho prietoku plynu zlepšuje kvalitu zvaru a znižuje zmetkovitosť.
  • Jednoduchá inštalácia: Zariadenie Gastrak® môže byť integrované do existujúceho alebo nového plynovodu, alebo môže byť použité s tradičnými fľašami alebo fľašami Integra®.
CHCETE ZAČAŤ ŠETRIŤ?

Možnosti dodávky

Air Products vám môže pomôcť určiť najúspornejšiu možnosť dodávky pre vašu konkrétnu aplikáciu a geografickú polohu. Priemyselné plyny sa typicky dodávajú v plynnej a kvapalnej forme prostredníctvom rôznych zásobovacích systémov.

Tlakové fľaše

Tradičné riešenie pre nízkoobjemovú dodávku plynu. Nádrže je možné dodať v celom rozsahu veľkostí od 10 do 50 litrov, tlakov a čistoty plynov pre širokú škálu plynov a zmesí plynov. Vyberte si medzi konvenčnými fľašami alebo našou inovatívnou fľašou Integra® so zabudovaným regulátorom. 

Zváracie rezné plyny

Rad plynov, technológií a služieb pre kovovýrobu, či už zváranie, rezanie, žiarové striekanie, tvrdé spájkovanie alebo drážkovanie.

CENTRUM ZDROJOV