logo Go to Home Page

Plyny z procesu zvárania Linx®

Znížte náklady na zváranie

Náš Linx, používaný poprednými výrobcami na celom svete a špeciálne vyvinutý pre vynikajúci výkon® ochranné plyny vám môžu pomôcť znížiť výrobné náklady. Tieto starostlivo vyvážené zmesi plynov vám ponúkajú:

 • Rýchlejšie zváranie
 • Lepšia kvalita zvaru
 • Vylepšený profil zvaru
 • Menej prskania
 • Znížené čistenie po zváraní

Čas sú peniaze: vymieňajte tlakové fľaše menej často ako náš Linx® plyny sú dostupné v nových, ľahko použiteľných, veľkoobjemových tlakových fľašiach. Každý valec je tiež vybavený našim Linx® ventil zvyškového tlaku, ktorý zabezpečuje kvalitu a konzistenciu plynu.

S viac ako 60 % plynu viac, naše 200 barové fľaše znamenajú:

 • Menším počtom výmen valcov ušetríte čas
 • Plaťte za menej dodávok
 • Držte na mieste menej valcov.

Produktivita bez kompromisov, náš Linx® zváracie plyny sú navrhnuté tak, aby chránili ľudí pri práci tým, že vytvárajú nízke úrovne výparov a ozónu.

Pozrite si výhody našej rady plynov Linx®

Čokoľvek zvárate, inovatívny rad zváracích plynov Air Products vám poskytne vynikajúce výsledky. Vytvorené tak, aby zlepšovali produktivitu – prostredníctvom jedinečnej kombinácie schopnosti spájať zváraním, kvality zvárania a vysokých rýchlostí zvárania, vďaka čomu dosiahnete viac pri menšom množstve nepodarkov.
VIDIEŤ ZNAMENÁ VERIŤ: REZERVUJTE SI DEMO

Kto vidí ten verí

Objednajte si ukážku našich plynov Linx®

KONTAKTUJTE NÁS:

Opýtajte sa odborníka

“Existuje toľko zváracích plynov. Ako si vyberiem správny plyn pre svoj proces?”
Air Products Rad plynov Linx® pozostáva zo siedmich plynov, ktoré zaisťujú optimálne výsledky pre väčšinu zváracích aplikácií. Pozrite si náš výber plynu.

Air Products' Služba Gastrak®

Ušetrite peniaze, zvýšte produktivitu a zvýšte kvalitu. Či už používate jednotlivé tlakové fľaše alebo plynové potrubie, služba Gastrak® vám môže pomôcť.

 • Znížiť náklady: Odstránením rázov pred zváraním a nadmerným prietokom plynu spotrebujete menej plynu.
 • Zlepšite kvalitu: Dôsledné používanie optimálneho prietoku plynu zlepšuje kvalitu zvaru a znižuje zmetkovitosť.
 • Jednoduchá inštalácia: Zariadenie Gastrak® môže byť integrované do existujúceho alebo nového plynovodu, alebo môže byť použité s tradičnými fľašami alebo fľašami Integra®.
CHCETE ZAČAŤ ŠETRIŤ?

Pripravení na objednávku?

KÚPTE TERAZ

Možnosti dodávky

Air Products vám môže pomôcť určiť najúspornejšiu možnosť dodávky pre vašu konkrétnu aplikáciu a geografickú polohu. Priemyselné plyny sa typicky dodávajú v plynnej a kvapalnej forme prostredníctvom rôznych zásobovacích systémov.

Tlakové fľaše

Tradičné riešenie pre nízkoobjemovú dodávku plynu. Nádrže je možné dodať v celom rozsahu veľkostí od 10 do 50 litrov, tlakov a čistoty plynov pre širokú škálu plynov a zmesí plynov. Vyberte si medzi konvenčnými fľašami alebo našou inovatívnou fľašou Integra® so zabudovaným regulátorom. 

Zváracie rezné plyny

Rad plynov, technológií a služieb pre kovovýrobu, či už zváranie, rezanie, žiarové striekanie, tvrdé spájkovanie alebo drážkovanie.

CENTRUM ZDROJOV