logo Go to Home Page

MIG/MAG

Air Products' Plyny pre proces zvárania MIG/MAG sú navrhnuté tak, aby poskytovali optimálny výkon. Všetky tieto plyny spĺňajú požiadavky normy ISO14175/AWS 5.32 – Prídavné materiály na zváranie – Plyny a zmesi plynov pre tavné zváranie a príbuzné procesy.

Táto norma je široko používaná v celom priemysle na klasifikáciu plynov z procesu zvárania. Pomáha so správnym výberom plynu a minimálnymi požiadavkami na kontrolu kvality a označovanie.

Air Products ponúka svoj najlepší Maxx vo svojej triede® rozsah plynov, ktorý používateľom ponúka optimálnu zmes plynov, či už zvárate uhlíkovú oceľ, nehrdzavejúcu oceľ alebo hliník.

Stiahnite si brožúru Maxx® Weld Process Gases

Pozrite si naše plyny z procesu zvárania MIG/MAG v akcii.

Objednajte si ukážku.

KONTAKTUJTE NÁS:

Opýtajte sa odborníka

“K dispozícii je taký rozsah plynov – môžem ich vyskúšať a zistiť, čo vyhovuje môjmu procesu?”
Pre každý proces existuje najlepší plyn a my máme rad demonštračných plynov a náš rad plynov Maxx® ponúka riešenie pre 98 % aplikácií.

Pozrite si výhody nášho sortimentu plynov Maxx®

Čokoľvek zvárate, inovatívny rad zváracích plynov Air Products vám poskytne vynikajúce výsledky. Vytvorené tak, aby zlepšovali produktivitu – prostredníctvom jedinečnej kombinácie schopnosti spájať zváraním, kvality zvárania a vysokých rýchlostí zvárania, vďaka čomu dosiahnete viac pri menšom množstve nepodarkov.

Pripravení na objednávku?

KÚPTE TERAZ

Air Products' Služba Gastrak®

Ušetrite peniaze, zvýšte produktivitu a zvýšte kvalitu. Či už používate jednotlivé tlakové fľaše alebo plynové potrubie, služba Gastrak® vám môže pomôcť.

  • Znížiť náklady: Odstránením rázov pred zváraním a nadmerným prietokom plynu spotrebujete menej plynu.
  • Zlepšite kvalitu: Dôsledné používanie optimálneho prietoku plynu zlepšuje kvalitu zvaru a znižuje zmetkovitosť.
  • Jednoduchá inštalácia: Zariadenia Gastrak® môžu byť integrované do existujúceho alebo nového plynovodu, alebo môžu byť použité s tradičnými fľašami alebo fľašami Integra®.

Zobraziť video

CHCETE ZAČAŤ ŠETRIŤ?

CENTRUM ZDROJOV