logo Go to Home Page

Služby chladiacich boxov: nová inštalácia, výmena, údržba a opravy

S viac ako 80-ročnými skúsenosťami sme si získali povesť jednej z najtalentovanejších spoločností, pokiaľ ide o riešenie technických problémov s chladiacimi boxmi.

Nový dizajn a inštalácia
Či už staviate nový závod alebo plánujete veľkú modernizáciu, skúsení inžinieri Air Products s vami budú spolupracovať pri návrhu a zostavení chladiaceho boxu, ktorý bude spĺňať vaše procesné požiadavky. Naše návrhy zahŕňajú najnovšie technológie na minimalizáciu nákladov a maximalizáciu efektívnosti. Ak je potrebná duplikácia existujúceho dizajnu, vieme vám pomôcť aj s tým. 

Údržba a opravy chladiacich boxov
Naše inovatívne tímy inžinierov, technikov a zváračov sú tu, aby uľahčili kontrolu, riešenie problémov, opravu alebo modernizáciu vášho existujúceho chladiaceho boxu. Inžinieri spoločnosti Air Product dodržiavajú požadované normy a bezpečnostné pokyny. Vieme, že rýchly návrat do prevádzky je dôležitý, preto minimalizujeme prestoje efektívnou a bezpečnou prevádzkou. Poskytujeme tiež služby spustenia a uvedenia zariadenia do prevádzky po dokončení opravy.

Ponúkame služby chladiacich boxov

  • Výmena chladiaceho boxu
  • Vyšetrovanie úniku
  • Úpravy
  • Inšpekcie
  • Pomoc pri spustení a vypnutí
  • Zlepšenia účinnosti
  • Opravy zvárania
  • Výmena zariadenia
  • Odporúčania na údržbu
  • Nový dizajn a konštrukcia chladiaceho boxu

Opýtajte sa odborníka

Salloum Ammary

Field Services Specialist, Equipment Sales & Plant Support

"Všimli sme si tvorbu ľadu na prednej strane nášho chladiaceho boxu niekoľko dní pred stratou tlaku v jednom z procesných okruhov. Dutina chladiaceho boxu je pretlakovaná, čo vedie k vyfukovaniu perlitu zo štruktúry boxu cez tesniace manžety ventilu. Môžete nám pomôcť nájsť hlavnú príčinu?"
Air Products poslal na stránku špecialistu, ktorý dokázal presne určiť problém v rámci okruhu. Potom sme boli schopní vstúpiť do boxu s vedomím presného okruhu a oblasti v rámci chladiaceho boxu, ktorý potrebuje opravu. Oprava bola dokončená len za niekoľko dní pomocou špeciálnych zváračov Air Products. Spokojný zákazník obnovil prevádzku a nezaznamenal žiadne ďalšie problémy.

Plant Support Services and Solutions​

Air Products offers a comprehensive portfolio of services and solutions through our highly skilled staff at offices located around the world. Our team resolves customer problems related to air separation and hydrogen production plants with solutions that emphasize safety, reliability, and operating efficiency.

Need help with your cold box services? Our team of experts is here to help with new installation, replacement, maintenance and repair.

From plant assessments to engineering studies, maintenance and technical packages, operator training, and spare parts management, we are your one-stop shop for before and after plant sale support.

Industrial Gas Plant Services

Máme odborné znalosti pre danú prácu.

Naši kvalifikovaní odborníci vám môžu pomôcť s ďalšou inštaláciou alebo opravou chladiaceho boxu.

KONTAKTUJTE NÁS: