logo Go to Home Page

PRISM® Výroba vodíka na mieste a podpora rastlín

Špičkový výkon. Osvedčené riešenia.

Efektívne. Kompaktný. Spoľahlivý. Air Products PRISM® vodíkové generátory využívajú menej zemného plynu a majú najmenšiu stopu na trhu. To znamená, že ušetríte energiu, znížite celkové náklady na dodávku vodíka a vodík môžete na mieste rýchlo a jednoducho integrovať do svojich operácií. Modulárna konštrukcia vodíkového generátora na mieste umožňuje jednoduchú inštaláciu a rýchle spustenie s bezobslužnou prevádzkou. Integrovaný systém zálohovania tekutín pomáha zabezpečiť neprerušované a spoľahlivé zásobovanie.

Nikto nepozná vodík lepšie ako spoločnosť Air Products. Sme popredným svetovým dodávateľom vodíka a prevádzkovateľom najväčšej siete vodíkových potrubí na svete. Zákazníci sa spoliehajú na naše technológie a skúsenú technickú podporu, ktorá im pomôže zlepšiť efektivitu procesov, optimalizovať spotrebu plynu a zlepšiť bezpečnosť, a spoliehajú sa na to, že im poskytneme nákladovo efektívne riešenia dodávok.

Či už hľadáte výmenu existujúceho závodu alebo nákup vodíka na mieste na základe zmluvy o predaji plynu, kde Air Products vlastní a prevádzkuje vodíkový generátor, alebo hľadáte podporu a služby na mieste pre existujúcu vodíkovú elektráreň, tím Air Products inžinieri a odborníci na mieste vám môžu pomôcť vyvinúť optimálne riešenie pre vaše potreby dodávok vodíka.

Stiahnite si brožúru PRISM® Hydrogen Generation Systems

Riešenia dodávky vodíka

  1. Predaj plynu: Air Products navrhuje, inštaluje, udržiava, vlastní a prevádzkuje závod u zákazníka s vyhradenou výrobnou kapacitou a redundantným záložným napájaním molekúl prostredníctvom zmluvy o dodávke a garantovanou rýchlosťou on-stream.
  2. Predaj vybavenia: Air Products navrhne a odošle závod na kľúč zákazníkovi prostredníctvom kúpnej zmluvy. Zákazník inštaluje, vlastní a prevádzkuje závod na svojom mieste a môže si zakúpiť balíky služieb a riešení od Air Products na podporu stratégií údržby, školenia personálu a manažmentu náhradných dielov.

 

PRISM® Generácia vodíka – Osvedčené riešenia pre vynikajúci výkon

Nákladovo efektívne zásobovanie

Efektívne využívanie zemného plynu minimalizuje náklady na energiu a znižuje celkové jednotkové náklady na plyn na jednotku

Jednoduchá inštalácia

Plne šmykľavý, kompaktný, modulárny dizajn vyžaduje malú pôdorysnú plochu a ľahko sa inštaluje – znižuje prestoje a minimalizuje prevádzkové náklady

Vysoká spoľahlivosť

24/7 vzdialené monitorovanie v reálnom čase a plne integrované zálohovacie systémy umožňujú neprerušovanú dodávku produktov

Flexibilné prevádzkové vzory

PHG, navrhnuté s poprednými režimami spúšťania a vypínania, môžu byť inštalované ako systémy s jednou alebo viacerými jednotkami, aby poskytovali flexibilné a efektívne zásobovanie

Portfólio možností dodávky na splnenie rôznych požiadaviek

Ponúkame celé spektrum generátorov vodíka na mieste a môžeme ponúknuť správne riešenie pre vaše požiadavky bez ohľadu na objem, tlak, úroveň čistoty, prietok a prevádzkový vzor.

Odbornosť, na ktorú sa môžete spoľahnúť, a pokoj v duši

Nechajte našich expertov zbaviť sa dohadov pri hľadaní lacnej, dlhodobej a udržateľnej alternatívy k dodávanému vodíku pomocou výroby vodíka na mieste.

POWERHOUSE HYDROGEN: RIEŠENIA NOVÉHO RADU VÝZIEV, KTORÝM ČELÍ UHĽOVODÍKOVÝ, PETROCHEMICKÝ A DOPRAVNÝ PRIEMYSEL

Dodávatelia vodíka musia vyvíjať inovatívne riešenia, aby uspokojili vyvíjajúce sa potreby trhu. Či už ide o integráciu priemyselného plynárenského komplexu alebo volanie po dočasnom vodíku, spojenie s ďalekosiahlym a rôznorodým dodávateľom vodíka, akým je Air Products, môže otvoriť nové riešenia, ktoré sú prospešné pre uhľovodíkový a širší chemický a dopravný priemysel.

Sarah Farnand

H2 Recovery Technologies

PRISM® Membrane and Pressure Swing Adsorption (PSA) technologies are used to recover hydrogen from H2 containing offgas streams found in many refineries and chemical plants. Our industry specialists can help you assess which technology is best for your operations.

Learn more about our PRISM Membranes and PSA Hydrogen Purification technologies.

Plant Support Services and Solutions​

Air Products offers a comprehensive portfolio of services and solutions through our highly skilled staff at offices located around the world. Our team resolves customer problems related to air separation and hydrogen production plants with solutions that emphasize safety, reliability, and operating efficiency.

Need help with your cold box services? Our team of experts is here to help with new installation, replacement, maintenance and repair.

From plant assessments to engineering studies, maintenance and technical packages, operator training, and spare parts management, we are your one-stop shop for before and after plant sale support.

INDUSTRIAL GAS PLANT SERVICES

Interested in on-site gas plants and services?

Air Products PRISM® generators and on-site plants offer solutions for cost-effective , efficient, dedicated on-site supply of hydrogen, nitrogen, oxygen, and argon with added services and support for customer-owned plants.

CONTACT US

Opýtajte sa odborníka

Ken Dapper

Globálny produktový vlastník - inžiniersky manažér, generátory vodíka PRISM

“Aké ťažké je nainštalovať a spustiť generátor vodíka PRISM?”

CENTRUM ZDROJOV