logo Go to Home Page

Prenosné vodíkové palivo

Naše prenosné palivové jednotky SmartFuel® poskytujú úplne samostatné možnosti dávkovania vodíka s nulovými emisiami a bez akýchkoľvek prípojok. Čerpacia stanica pojme až 150 kg vodíka a môže byť použitá pre krátkodobé aj dlhodobé nasadenie. Tieto stanice boli nasadené na mnohých miestach po celom svete a môžu byť dodávané zákazníkom s veľmi krátkymi dodacími lehotami. Poskytuje vysoko spoľahlivú, nákladovo efektívnu a automatizovanú funkciu v pohodlí vašej lokality.

Kľúčové vlastnosti SmartFuel Mobile Fueler

Úplne sebestačný

Zahŕňa vysokotlakové skladovanie a dávkovanie

Nie je potrebné žiadne externé napájanie

Solárny panel poskytuje energiu pre dávkovač. Palivo nemá kompresor

Automatizované dávkovanie

Obsahuje Air Products osvedčenú technológiu dávkovania pre tankovanie H35 (350 bar/35 MPA)

Jednoduchá inštalácia

Nevyžadujú sa žiadne prípojky. Minimálny potrebný čas nastavenia

Vysoko spoľahlivé

Rokmi overené nasadenia v rôznych lokalitách

Poháňa rôzne typy vozidiel

Má palivové autá, autobusy, vysokozdvižné vozíky a nákladné autá triedy 8. Po sebe idúce výplne obmedzené množstvom úložiska

Plyny

Air Products plyny, ktoré sa zvyčajne poskytujú v plynnej a kvapalnej forme, umožňujú zákazníkom v širokom spektre priemyselných odvetví zlepšiť ich environmentálny výkon, kvalitu produktov a produktivitu.

Vodík ako palivo

V posledných rokoch sa vodík dostal do popredia ako alternatívne, ekologické palivo. Vodík ako nosič energie poskytuje mnoho výhod oproti iným alternatívam, najmä ak sa používa v palivovom článku. 

otázky? Máme odpovede.

Porozprávajte sa s jedným z našich odborníkov o vašich požiadavkách na palivo. Ukážeme vám, ako naše mobilné palivové čerpadlo SmartFuel dokáže splniť vaše potreby testovania, krátkodobého nasadenia alebo dlhodobého tankovania.

KONTAKTUJTE NÁS:

CENTRUM ZDROJOV